Najlepsza pizza na Śródmieściu Warszawy

Pizzeria Chicago’s Pizza serwuje wyjątkowe i pyszne dania kuchnie amerykańskiej, włoskiej oraz meksykańskiej. Nasze 30-letnie doświadczenie sprawia, że doskonale znamy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Korzystamy wyłącznie z najlepszych składników najwyższej jakości, dlatego nasze potrawy są smaczne i aromatyczne. Bogate menu sprawia, że każdy znajdzie w nim to, czego potrzebuje.

Pizza z dostawą w Centrum, Śródmieściu, Woli, Ochocie i Starym Mieście

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, otworzyliśmy lokale w kilku lokalizacjach, aby umożliwić im odwiedzenie naszej restauracji oraz składanie zamówień online z dowozem do domu. Znajdziesz nas przy alei Jana Pawła II 45 A lok. 38. Z tej lokalizacji mogą skorzystać mieszkańcy takich dzielnic jak: Centrum, Śródmieście, Stare Miasto, Wola i Ochota. Wystarczy, że złożysz zamówienie telefonicznie lub przez naszą stronę Internetową, a my dowieziemy je pod wskazany adres w obrębie wspomnianych części Warszawy. Zachęcamy również do odwiedzenia naszego lokalu, w którym poczujesz się, jak w amerykańskiej restauracji.

Pyszna pizza na Śródmieściu, Woli, Ochocie i Starym Mieście

W naszym menu znajdziesz przede wszystkim pizzę amerykańską. Są one dostępne w różnych wariantach ze świeżymi dodatkami, które wzbogacają smak dań. Menu zostało skomponowane w taki sposób, aby spełnić szczególne oczekiwania naszych klientów.

W naszym menu znajdziesz przede wszystkim pizzę amerykańską. Są one dostępne w różnych wariantach ze świeżymi dodatkami, które wzbogacają smak dań. Menu zostało skomponowane w taki sposób, aby spełnić szczególne oczekiwania naszych klientów.

Amerykańska pizza na warszawskim Śródmieściu

Tym, co wyróżnia menu Chicago’s Pizza, jest placek w amerykańskiej odsłonie. Pizza amerykańska nie jest tak popularna, jak włoska, a jest to duży błąd, gdyż jej smak może zachwycić. Ponadto do naszych pizz możesz dobrać dowolne składniki i skomponować własne wyjątkowe danie. Jego smak wzbogacą nasze autorskie sosy dostępne w ofercie.

Szeroka oferta w Chicago’s Pizza na warszawskim Śródmieściu

W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim aromatyczne pizze amerykańskie i nie tylko.

W Chicago’s Pizza oferujemy również aromatyczne dania kuchni amerykańskiej. Możesz zamówić u nas przekąski oraz sycące burgery. Mięso wołowe w towarzystwie starannie dobranych składników to idealna propozycja na pyszny obiad lub kolację. W naszym menu nie zabrakło również dań kuchni meksykańskiej, takich jak quesadillas czy burrito. Zamówisz u nas także potrawy kuchni polskiej np. żurek oraz schabowego z pieczonymi ziemniakami.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym menu naszej pizzerii oraz składania zamówień online. Warto także sprawdzić aktualne promocje, które przygotowaliśmy dla klientów.